Bouncy Hoops

Spor Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17.6 MB
  • Sürüm 2.2.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Noodlecake
Bouncy Hoops mobil oyunu topu potaya atarak puanları toplamaya çalışacağınız keyifli bir mobil oyundur.

Bouncy Hoops mobil oyunu oyun kategorileri arasında spor oyunlarının içerisinde yer alan başarılı içeriklere sahip keyifli bir mobil oyundur. Mobil cihazınızda oynayabileceğiniz keyifli bir mobil oyun arıyorsanız Bouncy Hoops spor oyununu denemelisiniz. Oyunumuz sizlere sıkılmadan eğleneceğiniz keyifli bir mobil oyun deneyimi yaşatacak kaliteli bir oyundur. 

Bouncy Hoops Android işletim sistemine ücret ödemeden indirebilirsiniz. Oyunda topu basket potasına en kısa hangi açıdan atarsanız o kadar çok puan alacağınız becerilerinizi ölçeceksiniz. Eski bilgisayar oyunlarına ya da atari oyunlarına benzerliği ile dikkat çeken Bouncy Hoops oyunu ile sizde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyunda rakiplerinizi yenmek için çeşitli stratejik atışlar gerçekleştirmeniz gerekiyor. 

Yani başarı aslında parmaklarınızın ucunda, topu nasıl kullanırsanız o kadar başarı elde edersiniz. Bouncy Hoops mobil oyunu basit bir oynanışa sahip olmasına rağmen oyuncuların beğeneceği tarzda kaliteli bir oyundur. Eski oyunları hatırlatıyor olması da oyunumuza daha ayrı br heyecan katıyor. Farklı oyun sahnelerinde farklı atışları denemek için Bouncy Hoops mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cihazınıza indirin. 

Bouncy Hoops indir